Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Informace » Doprava a poštovné
Ceník dopravného a poplatky

 

Platba za zboží

  • Platba dobírkou prostřednictvím přepravce IN TIME - 40,- Kč. V případě, že preferujete platbu na dobírku, Vaše objednávka bude vyřízena obratem. U nadrozměrných zásilek je poplatek za dobírku stanoven dle ceníku přepravce TOPTRANS.
  • Platba předem na BÚ - zdarma. Pokud jste zvolili jako způsob úhrady platbu předem, žádáme Vás o úhradu objednávky na b.ú. č: 211575269/0600 vedený u GE Money Bank. Jako variabilní symbol částky uveďte číslo objednávky nebo číslo faktury. Ihned po připsání částky na náš účet Vám bude zásilka expedována.

Od 1.3.2017 se mění ceny za dopravné prostřednictvím přepravce IN TIME v důsledku změny cen dopravce:

Ceník a způsob dopravného pro doručení zásilky v ČR:

  • IN TIME - zboží od 0 - 30kg 100 Kč, zboží od 30 - 50kg 220 Kč. Pro zboží nad 50kg bude cena stanovena individuálně.
  • OSOBNÍ ODBĚRzdarma - pouze po uhrazení předem na BÚ za objednané zboží. Osobní odběr je možný pouze na základě předchozí telefonické dohody.
  • V případě větší hmotnosti nebo nadrozměrných zásilek bude cena upravena dle aktuálního ceníku dopravce TOPTRANS. Základní cena 500,- Kč + příplatek viz. ceník. K orientačnímu výpočtu můžete využít kalkulátor dopravce.
  • U nadrozměrných zásilek je poplatek za dobírku stanoven dle ceníku přepravce TOPTRANS ve výši 121,- Kč.

 

Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH