Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Rady a tipy » Technologie, nástroje

Technologie, nástroje, protokoly

Zavedení exkluzivních a bezpečnostních technologií a protokolů zajišťuje vždy optimální výkon a činí automatizované systémy BFT podstatně inovačními, kvalitnějšími a spolehlivějšími.


U-LINK

INTERKONEKTIVITA
U-LINK je nový sériový komunikační protokol BFT, jehož pomocí mohou všechny systémy komunikovat mezi sebou, sdílet informace o dráze, rychlostech, apod. Ale U-LINK také otevírá dveře vnějšímu světu. Řada rozšiřujících modulů umožňuje, že díky U-LINK vzájemně komunikují řídící jednotky s chytrými telefony a tablety Android pomocí technologie Bluetooth. Dále je možné programování dálkových ovladačů, přijímačů a řídících jednotek přes PC nebo mobilní zařízení a mnohem více. Pro více informací navštivte sekci interkonektivity na webových stránkách.

 

D-TRACK

Systém inteligentního řízení kroutící síly založený na technologii mikroprocesoru používaného v řídících jednotkách BFT
Užití různých forem získání dat pro minimální úroveň síly nutnou pro vykonání operace, kdy je síla okamžitě přizpůsobena. Tímto způsobem je vždy poskytnuta nejvyšší provozní bezpečnost a je umožněno rychle certifikovat instalaci (obr. 1). Naproti tomu tradiční řídící jednotky, které nejsou schopné znát přesnou pozici brány, zvolí konstantní úroveň síly a proto nejsou schopné zajistit neustálou citlivost během provozu (obr. 2). Dále ještě řídící jednotky mohou detekovat malé změny v odporové síle brány či vrat vlivem teplotních rozdílů nebo opotřebení a nastavují podle toho sílu motoru. V tomto případě tradiční řídící jednotky opět nejsou schopny rozpoznat změny v požadované síle za účelem detekce neexistujících překážek. Toto vše znamená nepřekonatelnou bezpečnost instalace a perfektní provoz dokonce při různých teplotách.

 

24V

Přesnost, bezpečnost, spolehlivost, funkčnost
Prostřednictvím 24V technologie firma BFT nabízí optimální výkon: Přesné nastavení zpomalení vrat či brány při zavírání nebo otevírání; bezpečný provoz se schopností okamžitého zastavení nebo zpětného pohybu v případě elektronické detekce překážky; spolehlivost dodáním pohotového výkonu dokonce v situacích s velkým zatížení. Díky 24V napájení může být v případě výpadku proudu systém automaticky přepnut na záložní bateriový zdroj, což také znamená bezrizikový provoz.


EE LINK

Snadné, rychlé a bezpečné programování
EE Link je exkluzivní programovací systém vyvinutý společností BFT, který pomocí připojení k ručnímu programátoru Proxima umožňuje přenos dat z řídících jednotek pohonů do PC a naopak. Výsledkem je možnost vytvoření databáze (EEdbase) a uchování informací z pamětí instalovaných systémů. Databáze rovněž umožňuje přiřazení osobních parametrů s každým systémem:
jméno majitele, adresa, telefonní číslo, jméno technika údržby, jméno vlastníka rádiového dálkového ovladače, atd. a usnadňuje tak např. správu databáze zákazníků a preventivní údržbu. Kromě toho je k dispozici řada komplexních funkcí, jako např. změna konfigurace ovládacího panelu nebo rádiového přijímače v případě výměny nebo změny nastavení ovládacího panelu vycházející ze standardní nebo speciální konfigurace zákazníka. Vše je usnadněno díky protokolu EElink, kdy je nutné pouhé stisknutí několika
tlačítek. EEdbase verze 3 podporuje také řadu funkcí systémů kontroly přístupů Compass.


ER READY

Nový systém kódování založený na technologii mikroprocesoru umožňuje přímé klonování ovladačů
Pomocí jakéhokoliv ovladače MITTO již uloženého v paměti přijímače může být vytvořen jeho klon (kopie) použitím ovladače MITTO R2 REPLAY. Originální ovladač vlastně “naučí” nový ovladač správný kód, takže bude er ready automaticky přidán do paměti přijímače v okamžiku jeho prvního použití.


ROLLING CODE (plovoucí kód)

Zabezpečení vysílacího systému
Ovladače BFT používají systém plovoucího kódu, který řídí povely naprosto bezpečně a předchází tak k jakémukoliv vnějšímu průlomu. To znamená, že pokaždé, když je stisknuto tlačítko na ovladači, se výsledný kód vyslaný do řídící jednotky pokaždé změní a jen ten je identifikovatelný přijímačem. Algoritmus činí kód nemožným se rolling code znovu obnovit, protože kód je akceptovatelný přijímačem pouze jednou.


ECOSOL

Kompletní napájecí solární systém pro nízkonapěťové 24V instalace
Ecosol je ideální pro vrata a brány, která nejsou jednoduše dosotupná k elektrickému přívodu. Díky jeho kompatibilitě s novými i již naistalovanými 24V systémy, může být použitý v každé situaci.

Výhody:

  • •Montážní časy a náklady jsou značně zredukovány díky jednoduchému zapojení.
  • Není zapotřebí připojení k elektrickému přívodu a rovněž není zapotřebí bagrovacích a jiných staveních prací.
  • • Automatizovaný systém běží zcela samostatně na solární energii a tudíž náklady na elektřinu jsou nulové.
  • • Ecosol je kompatibilní se všemi 24V nízkonapěťovými instalacemi BFT a to jak novými, tak již naistalovanými.