Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Pohony bran, vjezdové brány, příslušenství k pohonům, kování

V našem internetovém obchodě nabízíme zejména kvalitní a osvědčené automatické pohony za výhodnou cenu. Z našeho dalšího sortimentu stojí za povšimnutí například kování vjezdových bran, příslušenství k pohonům nebo parkovací zábrany a závory. A v neposlední řadě také samonosné brány. Věříme, že budete s naším sortimentem i kompletním doplňkovým servisem maximálně spokojeni a rádi se k nám opět vrátíte. Přejeme pohodlný nákup. Společnost GLOBALIS s.r.o.

Pohony vjezdových bran

Nabízíme především kvalitní a osvědčené automatické pohony vjezdových bran BFT, MOVETO, LINEA, LION, EUROMATIC a dalších pro privátní i pro intenzivní průmyslový provoz. K pohonům bran dodáváme příslušenství pro automatizaci jako například přístupové systémy, bezpečnostní prvky, dálkové ovladače, řídící jednotky. V našem sortimentu zboží také naleznete velmi kvalitní mechanické díly (kování) vjezdových kolejnicových, samonosných i křídlových bran.

Příslušenství k pohonům - dálkové ovladače

Všechny nabízené dálkové ovladače k pohonům si můžete objednat pouze s pohonem vybrané značky. V případě dotazů nás neváhejte telefonicky kontaktovat.